Some description here Some description here Some description here Some description here Some description here
powered by Google

Zespół Szkół w Mirosławcu

Powiatowa Gimnazjada w Szkolnej Lidze LA

1 października 2015 roku na stadionie miejskim w Wałczu odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, w której wzięli udział uczniowie Gimnazjum Zespołu Szkół w Mirosławcu. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców awansowała do finału wojewódzkiego w Szczecinie. Reprezentacja dziewcząt uzyskała 1056 pkt i wyprzedziła zespoły: Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 3 z Wałcza.

Czytaj więcej...

Otwarcie zmodernizowanego parteru w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Mirosławcu

 

Dnia 23 września 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie klas, świetlic i łazienek na parterze szkoły podstawowej, które podczas wakacji przeszły gruntowną modernizację. O godzinie 10:00 wszystkie klasy pierwsze i jedna klasa druga zebrały się na holu przed wejściem na parter szkoły.

Czytaj więcej...

„Lotnicy-podniebni bohaterowie”

24 sierpnia 2015r. w Poddębicach rozstrzygnięto I edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Lotnicy-podniebni bohaterowie”. Ze Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Mirosławcu, nadesłano kilka prac. 12 września odbyło się wręczenie nagród. Z przyjemnością zawiadamiamy, że Oliwia Borowiec z kl. VI c zdobyła pierwszą nagrodę (opiekun p. B. Antochowska), natomiast Jakub Spytek z kl. VI b wyróżnienie (opiekun p. D. Swobodzińska). Oprawę prac do konkursu przygotowała p. A. Janowska.
Obojgu uczniom obecnie kl. I a  i I c gimnazjum gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

Jestem spoko, nie próbuję

Gmina Mirosławiec przystąpiła do kampanii profilaktycznej "Narkotyki to mnie nie kręci" pt. "Dopalacze - jestem spoko, nie próbuję".

Załączniki
Download this file (Jak rozmawiać z dzieckiem.doc)Jak rozmawiać z dzieckiem.doc[ ]35 kB

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

9 września 2015 odbyły się w Wałczu Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Mirosławcu.

Czytaj więcej...

Tydzień Bibliotek

 

W dniach 8-15 maja 2015r. obchodziliśmy Tydzień Bibliotek pod hasłem „Wybieram bibliotekę”. W tych dniach w bibliotece Zespołu Szkół w Mirosławcu odbył się  tydzień gier planszowych. Na każdej przerwie i po lekcjach chętni uczniowie mogli grać w różne gry planszowe: scrabble, remik, bingo, warcaby, mastermind i  okręty. Pomysł bardzo spodobał się dzieciom i biblioteka przez tydzień „pękała w szwach”. galeria

Kolejne Targi Edukacyjne w Zespole Szkół w Mirosławcu

 

Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Mirosławcu odbyły się jak co roku Targi Edukacyjne dla uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. Organizatorkami przedsięwzięcia były pani Anna Stakuć i pani Sylwia Kaszeń. Do udziału w organizowanych przez nas Targach zaprosiliśmy również gimnazjalistów z Piecnika, którzy przybyli na spotkanie wspólnie z opiekunem panią Barbarą Klimczyk. Celem przedsięwzięcia było zapoznanie przyszłych absolwentów z ofertą szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu i okolic na rok szkolny 2015/2016. Po raz drugi zaproszone placówki przybyły bardzo licznie. W progach naszej szkoły gościliśmy uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów następujących szkół: Zespół Szkół nr 1 z Wałcza, Zespół Szkół nr 2 z Wałcza, Zespół Szkół nr 3 z Wałcza, Zespół Szkół nr 4 z Wałcza, II Liceum Ogólnokształcące z Wałcza, Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych z Kalisza Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka, Drawska Pomorskiego, Zespół Szkół Rolniczych ze Świdwina, Centrum Kształcenia „Nauka” z Piły, przedstawicieli Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Na nasze zaproszenie przybył na Targi również przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Mirosławcu – przewodniczący Rady Miejskiej pan Piotr Czech. Mamy nadzieję, że spotkanie naszych uczniów z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych przyczyni się do tego, iż młodzi absolwenci mirosławieckich gimnazjów dokonają dobrych wyborów związanych ze swoją przyszłością edukacyjną i zawodową. Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!

 

Dodatkowe informacje