Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w ramach XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2014

 

W dniach 17 - 23 maja 2014 r. odbył się już po raz szósty Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich. Celem akcji jest rywalizacja miast, które uprzednio zgłoszą swoją kandydaturę do Turnieju, aby poprzez organizowanie imprez o charakterze sportowo –rozrywkowym promować aktywność ruchową jako najlepszą formę spędzania wolnego czasu, zdrowego stylu życia oraz integracji rodzinnej. Już rok temu Gmina i Miasto Mirosławiec zajęła wysokie miejsce. Jednak w tym roku, klasyfikacja nas na 16 miejscu (na 96 klasyfikowanych miast w Turnieju), zapewniła otrzymanie od Ministerstwa Sportu i Turystyki kwoty 3 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. W ramach wygranej kwoty świetlice wiejskie oraz Orlik zostaną doposażone w nowy sprzęt sportowy. szczegółowe wyniki dostępne na stronie Organizatora - www.federacja.com.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez ogromnego wsparcia i zaangażowania się w VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich naszych gminnych jednostek oraz stowarzyszeń działających na terenie gminy. Serdecznie dziękujemy!

 

Dodatkowe informacje