Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Głos Natalii jest jak dzwon i uderza w każdy ton

 

27 października 2016r. Natalia Kołodziejczyk, uczennica Gimnazjum im. Lotników Polskich w Mirosławcu, reprezentowała Gminę Mirosławiec w Ogólnopolskim Programie Dydaktyczno Kulturalnym w ramach Programu „Trzeźwość na co dzień„ dla dzieci i młodzieży muzycznie uzdolnionej „ Wygraj szansę” w Pile, organizowanym przez TV MEDIA Agencja Telewizyjno Estradowa w Łodzi. Pokonując 13 uczestniczek, zajęła I miejsce. Natalce kibicowali uczniowie ze szkoły w Mirosławcu oraz Piecniku, którzy przygotowali transparenty z napisem: „Natalia pięknie śpiewa i gromkie brawa zbiera”. Po części konkursowej odbył się spektakl profilaktyczny „Siódma pieczęć” ukierunkowany na przeciwdziałanie uzależnieniom: alkoholowi, nikotynie, narkotykom i dopalaczom. Po ogłoszeniu wyników wszyscy udali się do KFC na zasłużony obiad. Wyjazd mógł być zrealizowany dzięki sfinansowaniu go przez Miejsko - Gminną Komisję  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mirosławcu.
Zwycięzcy I,II i III miejsca otrzymali nagrody rzeczowe – tablety, natomiast opiekunowie przygotowujący wokalistę listy gratulacyjne.
Laureaci konkursu zostaną:
- wpisani do bazy dzieci utalentowanych  do dalszych przedsięwzięć telewizyjnych,
- objęci opieką medialną TV MEDIA,
- zamieszczeni na stronach internetowych producenta programu: www.tv-media.com.pl w zakładce Laureaci oraz Filmy i Multimedia.
Gratulujemy Natalce sukcesu i czekamy na dalsze sukcesy i rozwój jej muzycznej kariery!. Galeria z występu TUTAJ

Dodatkowe informacje