Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Świąteczna Zbiórka Żywności 2016

 

W dniach od 25 do 27 listopada 2016 r. w sklepach „Biedronka”  i „Lewiatan” w Mirosławcu po raz kolejny odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności. Zebrano prawie 764 kg żywności. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli wynik zbiórki jest o ponad 250 kg lepszy niż w ubiegłym roku. W akcję zbierania żywności zaangażowali się wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Prawo Istnienia” z Gimnazjum w Mirosławcu, Miejskiego Koła TPD w Mirosławcu oraz harcerze z ZHP 20 dh. im. Żwirki i Wigury w Mirosławcu. Do podzielenia się zakupami zachęcali również radni Rady Miejskiej w Mirosławcu, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Burmistrz Mirosławca.
Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za bezinteresowną pomoc i poświęcony wolny czas. Szczególne podziękowania kierujemy do niezawodnych darczyńców, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących i przyłączyli się do akcji. Dziękujemy kierownictwu i personelowi sklepów „Biedronka” oraz ,,Lewiatan” w Mirosławcu za umożliwienie przeprowadzenia akcji oraz za współpracę przy jej realizacji.

Dodatkowe informacje