Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Spotkanie Noworoczne Burmistrza

 

13 stycznia 2017 w Ośrodku Kultury w Mirosławcu odbyło się Spotkanie Noworoczne Burmistrza Mirosławca. Podsumowując ubiegły rok, Burmistrz Mirosławca Piotr Pawlik wyróżnił osoby i instytucje, których działania przyczyniły się do rozwoju i promocji Gminy i Miasta Mirosławiec oraz tych, którzy są bezinteresownie zaangażowani w sprawy naszej społeczności. W tym roku, statuetki "skrzydła", trafiły do:

- Magdaleny i Macieja Traczów, "Dzika Zagroda w Jabłonowie" - za wsparcie w promowaniu Gminy i Miasta Mirosławiec,

- Zbigniewa Smaka z Polskich Zakładów Zbożowych, Zakład w Próchnowie - za działalność społeczną i edukacyjno-wychowawczą na rzecz mieszkańców Próchnowa,

- Danuty Czerniawskiej- Kierownika Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mirosławcu,

- Jadwigi Kamińskiej - głównego specjalisty ds. pozyskiwania środków zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Mirosławcu.

Pisemnymi podziękowaniami za nieustającą dobrą współpracę zostały wyróżnione: spółka "Investa-Chem" w Mirosławcu oraz 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu. Wręczono je także dla dwóch naszych Radnych: Janusza Beera oraz Stanisława Pilca, za szczególne zaangażowanie w życie mirosławieckiej społeczności i wsparcie udzielane podczas gminnych przedsięwzięć. Szczególne wyróżnienie i podziękowanie za wieloletnią służbę na rzecz społeczeństwa Burmistrz oraz Przewodniczący Rady wręczyli Barbarze Wieczorek, pracownikowi Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mirosławcu, która zakończyła swoją pracę odchodząc na zasłużoną emeryturę.

Oprawę muzyczna w tym roku zapewniło Trio Con Fetti ze Szczecina. Jednak tradycyjnie, nie odbyło się bez występów Przedszkolaków, których występ oczarował całą zebraną publiczność.

galeria

Dodatkowe informacje