Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Ośrodku Kultury w Mirosławcu serdecznie dziękuje za wsparcie i udział w 25. Finale WOŚP, który odbył się 15 stycznia br. Kwota, którą udało się nam w tym roku zdobyć - ponad 25 0000,00 zł, pokazała jak wielkie i otwarte są serca mieszkańców Mirosławca! Nie chcemy mówić o pobijaniu rekordu, bo nie są to zawody sportowe, nie konkurujemy z nikim i z niczym – może tylko z przekornym losem i rzeczywistością.

 

Jednak przypomnijmy. W zeszłym roku  podczas 24 Finału ogłosiliśmy zbiórkę złota, odzew mieszkańców był  jednoznaczny – pomożemy. Dzięki ofiarności i hojności mieszkańców mogliśmy wykonać  2 złote serduszka z grawerem, każde o wartości rynkowej przekraczającej 1 700,00 zł. Oba serduszka zostały wylicytowane przez osoby prywatne – mieszkańców Mirosławca za kwoty: 4 000,00 zł + 1 750,00 zł dołożyli: Radni Rady Miejskiej w Mirosławcu, Burmistrz Mirosławca, zastępca Burmistrza Mirosławca, Sekretarz Gminy i Miasta Mirosławiec, Skarbnik Gminy i Miasta Mirosławie, oraz 3 000,00 zł.

Finał WOŚP  wspierany był  również przez  OSP Mirosławiec i Bronikowo, ZS w Mirosławcu i Piecniku, Koło Rodzina Wojskowa w Mirosławcu- która przygotowała kawiarenkę „Pod dobrym Aniołem” oraz  Pogotowie Energetyczne z Wałcza, które od samego rana pomagało nam usunąć awarię.

Dziękujemy za  energetyczne występy zespołu „Bezjahzgh” oraz grupie ZUMBA fitness z OK Mirosławiec i wokalistkom Natalii i Adzie.

Dziękujemy również lokalnym artystom oraz uczestnikom zajęć artystycznych OK Mirosławiec za przygotowanie przepięknych i jedynych w swoim rodzaju obrazów, ręcznie malowanych ozdób szklanych, przepysznych drożdżówek, pierników i tortów, jak również właścicielce Gabinetu Kosmetycznego Justyna Ruta w Mirosławcu za aranżację saloniku piękności.Dziękujemy za przekazanie tak dużej ilości  fantastycznych rzeczy na licytację.

Po stokroć dziękujemy naszym Wolontariuszom, którzy mimo mrozu kwestowali całą niedzielę!!!

Poniżej przedstawiamy  listę darczyńców:
Ireneusz Pałka MATRIX, Marek Sakowicz Apteka NOWA, Tomasz Pawlik, Justyna i Roman Ruta, Zofia i Stanisław Orawiec, Leszek Mazur, VET CENTRUM MIROSŁAWIEC PAŃSTWO STARZEWSCY, FREDWINGS SP. Z O.O., BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MIROSŁAWCU, GMINA I MIASTO MIROSŁAWIEC, ELŻBIETA CZERINK, Cukiernia Kozacka z Kalisza Pomorskiego, Cukiernia Szędlak z Człopy, MAGDALENA SITEK, KATARZYNA TURSKA, GRAŻYNA KUGIEL 7 OGRODÓW, TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI BRYZA, WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE, Ryszard Szereniawski, Beata Kmiecik, P.H. – U. Państwo Ławeccy, Grzegorz Wankiewicz, Elżbieta Trepczyńska, Garden Joanna Szpecht – Dusza, Wanda Kwiatkowska, Szymon Kosiba, Miejsko – Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ryszard Buniak.

Dodatkowe informacje