Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Nieradź

DZIAŁKA KOMERCYJNA NA SPRZEDAŻ
przy drodze krajowej A - 10 (Warszawa - Szczecin) w miejscowości Nieradź

(koło Wałcza).

Są to dwa obszary komercyjne o powierzchni: 3,13 ha i 1,58 ha.

Obie działki - własność.

 

Cechy działek:

Działka nr 312/2 zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze nr 10 i posiada dwa jednokierunkowe zjazdy (wjazd i wyjazd). Teren jest częściowo utwardzony z przeznaczeniem na parking dla samochodów osobowych i ciężarowych. Według projektowanego planu docelowego przebiegu drogi ekspresowej S-10, wynika, że na wysokości miejscowości Nieradź droga ta posiadać będzie nowy przebieg, działka skomun ikowana będzie z drogą ekspresową. Tereny te przeznaczone są na Miejsce Obsługi Podróżnych typu I. Uzbrojenie: prąd, wodociąg-hydrofornia. W wypisie z rejestru gruntów teren opisany jako teren rekreacyjno - wypoczynkowy, pastwiska trwałe, grunty orne. Jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. W odległości około 150 m (po drugiej stronie drogi) znajduje się jezioro. Działka otoczona lasem (głównie sosnowym).

Działka nr 312/3 jest oddalona od drogi krajowej (bezpośredni dojazd drogą gruntową), z trzech stron otoczona lasem, Uzbrojenie: prąd, woda - ujęcie własne. Wg planu możliwość podziału działki na 15 dziełek rekreacyjnych. W ewidencji gruntów teren opisany jako grunty orne, pastwiska trwałe, nieużytki. Istnieje możliwość wykopania stawu. Dotychczas na nieruchomości prowadzono działalność handlową i gastronomiczną. Lokalizacja idealna na stację paliw, gastronomię, motel.

Możliwość zakupu działek osobno:

• działka nr 312/2 - 1.100.000 zł netto,

• działka nr 312/3 - 400.000 zł netto.

 

Przeznaczenie działek: inwestycyjna, rekreacyjna, siedliskowa

Pow. całkowita [m2]: 47 100

Lokalizacja: Mirosławiec, Toporzyk

Cena: 1.500.000 PLN (31,85 PLN / m2)

 

 

 

Informacji udziela:

Stefan Samól tel. kom. 694 339 134

 


 

 

 

Dodatkowe informacje