Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Spotkanie autorskie z Jarosławem Leszczełowskim

 

Dnia 7 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Mirosławcu gościł autor monografii o Mirosławcu, Jarosław Leszczełowski. Spotkanie autorskie zostało zorganizowane we współpracy z Biblioteką Publiczną w Mirosławcu, dzięki wspólnym działaniom p. Krystyny Obary, Burmistrza Mirosławca Piotra Pawlika oraz p. Kingi Świeczkowskiej.
Uczestnikami spotkania byli uczniowie I i II klas gimnazjum, którzy z wielkim zaciekawieniem wsłuchali się w opowieści pisarza- pasjonata.  Pan Jarosław Leszczełowski zaprosił wszystkich na spacer po dawnym Mirosławcu prezentując stare fotografie i kartki pocztowe. Przy każdym slajdzie opowiadał historie ludzi mieszkających w czasach przedwojennych w naszym mieście. Na koniec dyrektor szkoły Krystyna Górniak wraz z uczennicą Patrycją Kołoszyc, w imieniu społeczności szkolnej podziękowały za piękną lekcję historii. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz autor oczaruje nas swoimi opowieściami.

Dodatkowe informacje