Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Rewolucja śmieciowa

Informacja o opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiące marzec - kwiecień 2017 roku

 

Urząd Miejski w Mirosławcu przypomina o upływającym  25 kwietnia 2017 roku terminie zapłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych za miesiące marzec-kwiecień 2017 roku.
Kwota opłaty obliczona i wykazana w deklaracji powinna być płatna bez wezwania na otrzymany w 2013 roku indywidualny numer rachunku bankowego. Opłatę można uiszczać bez dodatkowej prowizji w Spółdzielczym Banku Ludowym w Mirosławcu.
Oprócz tego opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi można dokonywać w placówce pocztowej, poprzez bankowość elektroniczną, w dowolnym banku lub spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej, zgodnie z taryfą opłat obowiązującą w danym podmiocie.
Informacje na temat uiszczania opłat za gospodarowania odpadami można uzyskać w Referacie Gospodarki, Infrastruktury i Środowiska Urzędu Miejskiego w Mirosławcu ul. Wolności 37, tel. 67 259 61 42.

Nowy harmonogram wywozu odpadów

 

W załączeniu przestawiamy nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Mirosławiec, obowiązujący od 1 lipca 2016 r.

Attachments:
Download this file (TERMINY ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI JEDNORODZINNYCH miasto.doc)TERMINY ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI JEDNORODZINNYCH miasto.doc[nieruchomości jednorodzinne - miasto]132 kB
Download this file (TERMINY ODBIORU ODPADÓW Z TERENU GMINY MIROSŁAWIEC (WIOSKI).doc)TERMINY ODBIORU ODPADÓW Z TERENU GMINY MIROSŁAWIEC (WIOSKI).doc[Teren Gminy Mirosławiec - wioski]144 kB

Zmiana wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi!

Postać stojśca przy koszu na śmieci - gospodarka odpadamiInformujemy mieszkańców Gminy i Miasta Mirosławiec o zmianie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w związku z Uchwałą nr XIV/133/2015 Rady Miejskiej w Mirosławcu z dnia 29 grudnia 2015 r. w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości oraz trybu ich składania za pomocą środków komunikacji elektronicznej (Dz.Urz. Woj. Zach. Pom. z 2016 roku poz. 128).

Nowy druk deklaracji dotyczy jedynie pierwszych deklaracji obowiązujących od dnia 27 stycznia 2016 roku oraz deklaracji zmieniających dane zawarte w dotychczas złożonych deklaracjach, które to zmiany nastąpiły po dniu 27 stycznia 2016 roku.

Dodatkowe informacje w sprawie deklaracji można uzyskać w Referacie Gospodarki, Infrastruktury i Środowiska Urzędu Miejskiego w Mirosławcu, ul. Wolności 37, pokój 10, telefonicznie 67 259 61 42 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

INFORMUJEMY, ŻE NAJBLIŻSZY ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH  Z TERENU GMINY I MIASTA MIROSŁAWIEC ODBĘDZIE SIĘ:

14 września 2015 r. – miasto MIROSŁAWIEC

15 września 2015 r. – gmina (wioski) MIROSŁAWIEC

W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY O WYSTAWIENIE ODPADÓW NAJPÓŹNIEJ DO GODZINY 7.00 RANO W DNIU ODBIORU.

UWAGA! - Zmiana terminów wywozu odpadów segregowanych

W związku ze zmianą terminów odbioru odpadów segregowanych,  w załączeniu przedstawiamy nowe harmonogramy  wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Mirosławiec, obowiązujące od 1 sierpnia 2015 r

Dodatkowe informacje