Gmina Mirosławiec

50 lecie zaślubin

28 października w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego tzw. Złote Gody. Z tej okazji parom zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz kwiaty.

Jubilatom Teresie i Tadeuszowi Burdyńskim oraz Annie i Jerzemu Witek życzymy samych dobrych dni i jeszcze wielu tak wspaniałych chwil i powodów do świętowania razem i w zdrowiu.

Zdjęcia z uroczystości

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności