23 listopada 2024 r. odbyło się uroczyste wręczenie medali z okazji 50 rocznicy ślubu Państwa Zdzisławy i Lecha Jaskulskich. Życzymy wszystkiego co najpiękniejsze i jeszcze wielu wspólnych jubileuszy w zdrowiu.