Gmina Mirosławiec

Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji”, którego organizatorem jest Gmina Mirosławiec został rozstrzygnięty.


Lista zwycięzców w konkursie:

- I miejsce – Zuzanna Bieniek - SP w Piecniku
- II miejsce – Dominik Rak - SP Mirosławiec
- III miejsce -  Szymon Skrętowicz - SP w Piecniku


Wyróżnienia:

- Kaja Hańczaryk - SP Mirosławiec
- Maja Hańczaryk - SP Mirosławiec
- Sebastian Rak - SP Mirosławiec


Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Galeria zdjęć

Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji” Rozstrzygnięcie konkursu pn. „Ekologiczna pocztówka z wakacji”
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności