Gmina Mirosławiec

Ruszyła przebudowa Przedszkola „Słoneczko”

Po w lutym 2022 r. rozpoczęły się prace budowlane w Przedszkolu „Słoneczko”. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo - Usługowe „TOMBUD” Tomasz Czerwniński Inwestycja otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 000 000,00 zł ze środków rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach zadania „Dostosowanie budynku Samorządowego Przedszkola "Słoneczko" w Mirosławcu do obecnych przepisów technicznych” i obejmuje prace budowlane w pomieszczeniach budynku przedszkola dostosowujące obiekt do obecnych przepisów technicznych wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej oraz wymianą instalacji elektrycznej i źródeł światła. Zadanie obejmuje również częściową przebudowę pomieszczeń oraz częściową przebudowę  instalacji wewnętrznej  wod.-kan. oraz grzewczej C.O., a także  wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Zdjęcia z prac (link zewnętrzny otwierany  w nowym oknie)

szare tło, biały kontur orła, u góry od lewej flaga Polski, obok godło, poniżej tekst: dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, dofinansowanie: 1 000 000, całkowita wartość 1 429 047,65grafika promujaca Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności