Gmina Mirosławiec

Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element

W czerwcu nasz Pumptruck został rozbudowany o kolejne elementy. 

Do wybudowanego w ubiegłym roku toru pętlowego został dostawiony dodatkowy, bardziej wymagający. 

Zachęcamy do korzystania! Oczywiście zawsze w kasku i zgodnie z regulaminem. 

Galeria zdjęć

Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element Tor rowerowy na ul. Dworcowej został rozbudowany o kolejny element
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności