Startujemy do Programu Aktywny AS
Gmina Mirosławiec stawia na aktywność fizyczną! Z radością informujemy, że Gmina Mirosławiec złożyła wniosek do programu Aktywny AS!
Jeśli nasz projekt zostanie wybrany do realizacji, to już wkrótce na Orliku ruszą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży!
W ramach projektu powstanie aż 6 nowych grup, prowadzonych przez doświadczonych trenerów:
Grupy pana Romana Ruta:
Best Miro – dla młodzieży z klas IV-VII szkoły podstawowej.
Star Miro – dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Grupy pana Sebastiana Wesołowskiego:
Orliki – dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej.
Młodziki – dla młodzieży z klas IV-VIII szkoły podstawowej.
Grupy pana Marcina Pietrus:
Tenisowe Przedszkole – dla najmłodszych sportowców w wieku przedszkolnym.
Tenis Junior – dla młodzieży z klas IV-VIII szkoły podstawowej.
Planowany start zajęć: marzec 2025!
Trzymamy kciuki za pozytywny wynik naszego wniosku i już teraz nie możemy się doczekać pierwszych treningów!
O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco!
Do zobaczenia na Orliku!

