Woda zdatna do spożycia
Informujemy, że po zapoznaniu się z wynikami najnowszych badań laboratoryjnych jakości wody potwierdzono, że woda w budynku socjalnym nad jeziorem Kosiakowo spełnia obowiązujące normy i nadaje się do spożycia.
- Woda z kranu nadaje się do spożycia i przygotowywania posiłków.
- Można jej używać do mycia owoców, warzyw, naczyń i kąpieli.
- Jest bezpieczna również do mycia zębów i celów sanitarnych.

